Natjecanje ljepote i milosti "ljepota polesja"

Natjecanje ljepote i milosti

Publika je vidjela pet modnih revija ljepotica u raznim odjevnim kombinacijama, tu su bili outfiti brenda Historia Naturalis, te kolekcija s umjetnim krznom od O`Jen, te vjenčanice iz salona Prestige, te kupaći kostimi iz Milavitsa.

Sve prijave natjecatelja ocjenjivao je nadležni žiri, koji je uključivao direktore partnerskih poduzeća "Crystal" i "Comintern", direktor "Crystal Nymph" Klim Andreev, ravnatelj Nacionalnog povijesnog muzeja, voditelj Kuće ljepote "Musson" i profesionalni fotograf.

U pauzama između defilea pred publikom su nastupili popularni bjeloruski umjetnici: grupa Jamaica, harmonikaš Vitalij Voronko i grupa Litesound.

I tako, konačno, žiri je odabrao pobjednike prvog regionalnog natjecanja ljepote i milosti "Ljepota Polesie", započevši tako ugodnu ceremoniju.

Bjeloruski tjedan mode jesen - zima 2019-2020

Chachina Veronika iz Gomelja, broj 4, pobijedila je u dvije nominacije "Ljepota i gracioznost" i "Za volju za pobjedom".

Chachina Veronika iz Gomela, broj 4, pobijedila je u dvije nominacije

Treće mjesto zauzela je Anastasia Kuznetsova iz.P. Podružnica br. 18, koja je postala "II Vice-ljepota Polesie", dok je Anastasia također osvojila "Nagradu publike", osvojivši oko 28% svih glasova.

Drugo mjesto i nominaciju "I vice-ljepotica Polesie" dobila je Natalia Lazuta iz.P. Oktjabrski, br. 2.

A pobjedu je odnijela Gomeljska stanovnica Bukshta Margarita, broj 10, sada je "Ljepota Polesie-2013".

Pobjedu je odnijela stanovnica Gomelja Bukshta Margarita, broj 10, sada je

Unatoč tome što natjecanje ljepote nije bilo baš tradicionalno, očito je oduševilo sve gledatelje.

Tekst: Natalia Shvedova